Pejë, ngacmoi ish të dashurën, arrestohet i dyshuari

peje,-ngacmoi-ish-te-dashuren,-arrestohet-i-dyshuari

Është arrestuar i dyshuari mashkull pasi ngacmoi, ofendoj dhe kanosi ish të dashurën.

I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje, rasti vazhdon të hetohet.

Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar i cili viktimën femër kosovare me të cilën më parë kishte qenë në lidhje dashurie,  e kishte ngacmuar, ofenduar dhe kanosur me fjalë dhe forma të ndryshme. I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje, rasti vazhdon të hetohet”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë.