Marina vjen në Prishtinë, vjehrra ia përgatiti ushqimin e preferuar

marina-vjen-ne-prishtine,-vjehrra-ia-pergatiti-ushqimin-e-preferuar

Marina Vjollca është padyshim një prej moderatoreve më të pëlqyera dhe të komentuara shqiptare.

Ajo është shumë e pëlqyer sidomos me paraqitjet e saj përherë tërheqëse, përcjell Rahovec News.

Marinën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo përmes një fotografie ka treguar se ka ardhë në Prishtinë.

E për të, nëna e Getit ka përgatitur fli./Rahovec News/