Formacionet zyrtare të derbit Bayer Leverkusen – Bayern Munich

formacionet-zyrtare-te-derbit-bayer-leverkusen-–-bayern-munich

Janë publikuar formacionet zyrtare për derbin mes Bayer Leverkusen dhe Bayern Munich.

Nga ora 15:30, Bayerni do të kërkojë një tjetër fitore për të vazhduar drejt titullit të 8 me radhë në Gjermani.

Thiago Alcantara dhe Ivan Perisic janë lënë në stol.

Bayer Leverkusen:

Bayern Munich:

 

The post Formacionet zyrtare të derbit Bayer Leverkusen – Bayern Munich appeared first on RahovesNews.