‘Transformohet’ Blerona, nuk do ta njihni në foton e fundit

‘transformohet’-blerona,-nuk-do-ta-njihni-ne-foton-e-fundit

Blerona Zeqiri është padyshim një ndër më të përfolurat në publik.

Moderatorja e njohur është shumë e komentuar sidomos për paraqitjet e saj gjithmonë në formë dhe tërheqëse, shkruan Rahovec News.

Ajo është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale ku edhe posedon shumë ndjekës.

Së fundi, ajo përmes një postimi në Instastory ka treguar se ka dalë në mbrëmje.

E me këtë pamje, Blerona shfaqet krejt ndryshe nga ajo që jemi mësuar ta shohim./Rahovec News/