Miloti dhe Erxhina shfaqen të dashur si asnjëherë më parë

miloti-dhe-erxhina-shfaqen-te-dashur-si-asnjehere-me-pare

Erxhina dhe Miloti kurr më afër se kështu nuk janë shfaqur.

lot Llalloshi është një emër i njohur në skenën muzikore.

Ai përveç profesionit komentohet edhe rreth jetës private, shkruan Kosovarja.

Përmes imazheve që ndan në rrjete sociale, ai gjithmonë shkëlqen përkrahë gruas së tij.

Por, asnjëherë si në këtë imazh nuk janë parë kaq të afërt, ku Miloti shihet i qetësuar në krahët e gruas së tij.
Kujtojmë, çifti janë prindër të dy fëmijëve.