Lulja veshi fustanin më të bukur për ditëlindje, por ka diҫka për të thënë për të

lulja-veshi-fustanin-me-te-bukur-per-ditelindje,-por-ka-diҫka-per-te-thene-per-te

Lirimi dhe Lulja janë ҫifti më i njohur shqiptar në Instagram.

Ata kanë shumë ndjekës, nga të cilët kanë pasur shumë fjalë të mira, por edhe kritika, shkruan Rahovec News.

Lulja festoi ditëlindjen e 21-të dhe ata organizuan një festë të madhe.

Në këtë festë ajo veshi një fustan shumë të bukur për të cilin tha se do të tregojë nesër se ku e ka blerë./Rahovec News/