Pas ditëlindjes, Lulja na prezanton me dhuratën më të veҫantë që mori dje

pas-ditelindjes,-lulja-na-prezanton-me-dhuraten-me-te-veҫante-qe-mori-dje

Lirimi dhe Lulja janë ҫifti më i njohur shqiptar në Instagram.

Ata kanë shumë ndjekës, nga të cilët kanë pasur shumë fjalë të mira, por edhe kritika, shkruan Rahovec News.

Lulja festoi ditëlindjen e 21-të dhe ata organizuan një festë të madhe.

Disa pije të personalizuara janë një nga dhuratat më të veҫanta që mori ajo me rastin e ditëlindjes së saj./Rahovec News/