Nusja e Milotit e merr veten pas lindjes së djalit, lë ‘gojëhapur’ me pamjen

nusja-e-milotit-e-merr-veten-pas-lindjes-se-djalit,-le-‘gojehapur’-me-pamjen

Milot Rashica është futbollisti i mirënjohur i Kombëtares së Kosovës.

Ai është shumë i përoflur si për karrierën e tij si futbollist ashtu edhe për ejtën private, përcjell Rahovec News.

Para pak javëve aid he gruaja e tij, Belkizi janë bërë prindër për herë të parë.

E pas lindjes, Belkizi duket se e ka marrë veten dhe me këtë pamje ka lënë pa fjalë ndjekësit./Rahovec News/