Ronela rikthehet në kohën kur i kishte bërë flokët e kaltra, ju ‘çudit’ me pamjen

ronela-rikthehet-ne-kohen-kur-i-kishte-bere-floket-e-kaltra,-ju-‘cudit’-me-pamjen

Këngëtarja Ronela Hajati është gjithmonë në qendër të medieve rozë.

Pos për këngët, ajo shquhet edhe për paraqitjet plot stil dhe gjithmonë tërheqëse, shkruan Rahovec News.

Ronela është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Së fundi, ajo ka ndarë me ndjekësit një foto të para pesë viteve.

E gjithë vëmendjen, padyshim morën flokët e saj ngjyrë të kaltër./Rahovec News/