Afrona përmallohet për Bleron, shikoni veprimin e saj

afrona-permallohet-per-bleron,-shikoni-veprimin-e-saj

Këngëtari i mirënjohur, Blero Muharremi dhe gruaja e tij, Afrona po vazhdojnë të jenë një çift tejet i përfolur në public.

Ata i dhanë fund beqarisë disa muaj më parë duke bërë një dasmë madhështore, përcjell Rahovec News.

Mirëpo, pas martesës, çifti po jetojnë të ndarë në shtete të ndryshme.

Pas përhapjes së pandemisë Blero dhe Afrona kanë mbetur larg njëri-tjetrit.

E sot, Afrona përmes një fotografie ka treguar sa shumë poi mungon Blero./Rahovec News/