Kunata e bën ‘kukull’ nusen e Milotit, do t’ju lë pa fjalë me pamjen

kunata-e-ben-‘kukull’-nusen-e-milotit,-do-t’ju-le-pa-fjale-me-pamjen

Milot Llalloshi është këngëtari shumë i njohur dhe i pëlqyer kosovar.

Ai është pjesë e skenës tash edhe një kohë të gjatë dhe gjithmonë është shumë i përfolur në publik, shkruan Rahovec News.

Po aq i përfolur sa ai është edhe gruaja e tij, Erxhina.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet kunata e ka rregulluar i nuse.

E me këtë pamje ajo do ta shkrijë Milotin./Rahovec News/