Burri e bën gruan për spital në Fushë Kosovë

burri-e-ben-gruan-per-spital-ne-fushe-kosove

Një grua në Fushë Kosovë ka raportuar në Polici se është sulmuar fizikisht nga bashkëshorti i saj. Rasti ka ndodhur në Fushë Kosovë.

Policia bën me dije se ankuesja ka pranuar tretman mjekësor.

“Ankuesja femër kosovare ka informuar se është sulmuar fizikisht nga bashkëshorti i saj i dyshuari mashkull kosovar. Ankuesja ka pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit, pas intervistimit palët janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet në raport.