‘Transformohet’ Gili, mezi do ta njihni në imazhin e fundit

‘transformohet’-gili,-mezi-do-ta-njihni-ne-imazhin-e-fundit

Gili është emri i një prej këngëtareve më të dashura të publikut kosovar.

Ajo është pjesë e skenës tash e një kohë të gjatë dhe gjithmonë ka sjellë për publikun vetëm këngë që janë bërë hite të padiskutueshme, përcjell Rahovec News.

Gilin e gjejmë shumë aktive me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Sot, ajo ka ndarë me ndjekësit një foto në të cilën shfaqet shumë më ndryshe nga ajo që jemi mësuar ta shohim./Rahovec News/