Aksidentohen zjarrfikësit në Prishtinë, lëndohen tre persona

aksidentohen-zjarrfikesit-ne-prishtine,-lendohen-tre-persona

Tre persona janë lënduar si pasojë e një aksidenti sot në Prishtinë.

Në rrethin e lagjes “Arbëria” dy ekipe të zjarrfikëse janë përplasur me një makinë.

KosovaPress ka qëndruar në vendngjarje, derisa kanë reaguar ekipet policore dhe mjekësore.