Aksident në autostradën “Arbën Xhaferi”

aksident-ne-autostraden-“arben-xhaferi”

Një aksident i rëndë ka ndodhur në autostradën “Arben Xhaferi” në drejtim për në Mitrovicë.

Në fotografi shihet se një veturë është aksidentuar dhe është kthyer në mënyrë horzontale në mes të rrugës.

Nuk dihet a ka të lënduar. /IndeksOnline/