Home Lajmet Vazhdon puna në Gjykatën Kushtetuese për të sjellë vendimin për dekretin e mandatarit

Vazhdon puna në Gjykatën Kushtetuese për të sjellë vendimin për dekretin e mandatarit

0
Vazhdon puna në Gjykatën Kushtetuese për të sjellë vendimin për dekretin e mandatarit

Pra, akoma nuk ka ndonjë vendim konkret nga ky institucion.

Aty janë vërejtur disa lëvizje dhe ka pasur edhe drita të ndezura brenda, çka jep sinjal se puna ende po vazhdon në sjelljen e këtij vendimi, shkruan Klan Kosova.

Edhe patrullat e policisë po qëndrojnë që nga ora 15:00, nga kur janë vendosur aty pas paralajmërimit për fillimin e test-protestës e organizuar nga Lëvizja Vetëvendosje e cila është mbajtur nga ora 17:00.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

error: Ku po shkon !!