Neca shkon mysafir të kunatat e Leartës, kështu e presin ato

neca-shkon-mysafir-te-kunatat-e-leartes,-keshtu-e-presin-ato

Learta dhe kunata e saj Neca, i kanë treguar gjithmonë fansave sa shumë kohë kalojnë bashkë dhe sa shumë e duan njëra tjerën.

Ato tani janë dy prej personazheve më të përfolura si në media ashtu edhe në publik, përcjell Rahovec News.
E për Bajram Neca ka shkuar për tu rregulluar të kunata e Leartës, Njomza.

Këtë e ka bërë të ditur Neca e cila ka postuar një foto ku shfaqet në mesin e Leartës dhe dy vajzave të Shyhrete Behlulit.

Kaq në disponim po duken ato. /Rahovec News/