Elita Rudi pa pikë grimi, do të befasoheni me pamjen e saj

elita-rudi-pa-pike-grimi,-do-te-befasoheni-me-pamjen-e-saj

Moderatorja, Elita Rudi, është një prej emrave më të përfolur në publik

Ajo është shumë e komentuar sidomos për jetën e saj private, shkruan Rahovec News.

Elita është shumë aktive në rrjetet sociale me postime të ndryshme.

Sonte ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet pa grim dhe po duket bukur./Rahovec News/