Home Kronika e zezë Vetëvrasja tragjike e ish-futbollistit 38-vjeçar, partnerja zbulon arsyen

Vetëvrasja tragjike e ish-futbollistit 38-vjeçar, partnerja zbulon arsyen

0
Vetëvrasja tragjike e ish-futbollistit 38-vjeçar, partnerja zbulon arsyen

Një lajm tragjik u raportua 2 ditë më parë nga Serbia, ku ish-sulmuesi 38-vjeçar Miljan Mrdakoviç u gjet i vdekur në aparatametin e tij, teksa kishte vrarë veten me një plumb në kokë.

Ish-futbollisti serb kishte një CV të pasur, teksa në të kaluarën ishte aktivizuar me klube elitare si Gent dhe Anderlecht , Maccabi Tel Aviv, etj.

Ndërkohë së fundmi, në një prononcim për mediat vendase, partnerja e Mrdakoviçit, Ivana Staniç, është munduar të hedhë dritë mbi ngjarjen, teksa zbuloi se 38-vjeçari vuante nga depresioni dhe kohët e fundit konsumonte shumë alkool.

“Miljan dhe unë nuk kishim asnjë problem, çdo gjë shkonte mirë mes nesh. Por ai kishte probleme të tjera.

Vuante nga depresioni dhe ankthi, prandaj u detyrua të konsumonte shumë alkool. Mendoj se kjo ka qenë dhe arsyeja pse mund ta këtë bërë këtë gjë u shpreh Staniç. 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

error: Ku po shkon !!