Majlinda e bëri grimin vet sonte, shikoni në ҫfarë gjendje ka përfunduar

majlinda-e-beri-grimin-vet-sonte,-shikoni-ne-ҫfare-gjendje-ka-perfunduar

Majlinda Zeka po vazhdon të jetë një emër tejet i përfolur në publik.

U bë e njohur fillimisht si e dashur e reperit të mirënjohur, Majkut, me të cilin ka edhe një djalë shkruan Rahovec News.

Majlinda është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë shumë tërheqëse.

Sonte ajo ka publikuar një foto ku shihet se grimin e ka bërë vet, megjithatë po duket shumë bukur./Rahovec News/