Jeta luksoze e Leonorës, shuma marramendëse që ka paguar vetëm për një setër

jeta-luksoze-e-leonores,-shuma-marramendese-qe-ka-paguar-vetem-per-nje-seter

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, përcjell Rahovec News.

Leonora është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj plot stil e gjithmonë tërheqëse.

E për t’u dukur bukur duket se ajo investon shumë pasi vetëm për këtë setër ajo ka paguar 2,885 euro./Rahovec News/