Edhe lojtarët e Dukagjinit rezultojnë negativ me koronavirus

edhe-lojtaret-e-dukagjinit-rezultojne-negativ-me-koronavirus

Dukagjini i Klinës ka bërë me dije se futbollistët dhe i gjithë stafi i klubit janë testuar për coronavirus nga ekipet mjekësore të IKSHPS-së dhe asnjë futbollist nuk ka rezultuar pozitiv me COVID-19.

“Lajmi i mirë është se nga rezultatet e pranuara nga IKSHPK, i gjithë stafi dhe lojtarët kanë rezultuar NEGATIV, pra lojtarët janë me shëndet të mirë dhe normalisht do të vijomë me seancat stërvitore ashtu siç është planifikuar”, njofton Dukagjini.

The post Edhe lojtarët e Dukagjinit rezultojnë negativ me koronavirus appeared first on RahovesNews.