Arta Nitaj ‘ndez’ rrjetin në këto orë të vona, publikon foto ku shfaqet shumë e ‘zjarrtë’

arta-nitaj-‘ndez’-rrjetin-ne-keto-ore-te-vona,-publikon-foto-ku-shfaqet-shume-e-‘zjarrte’

Arta Nitaj është tani një emër shumë i përfolur nga publiku dhe mediat rozë.

Ajo u bë fillimisht e njohur si aktore në rolin e saj të ‘Xhesikës’ në serialin ‘O sa mirë’, shkruan Rahovec News.

Arta është shumë e komentuar sidomos për paraqitjet e saj tërheqëse dhe gjithmonë plot stil.

Në fotot e fundit ajo është shfaqur më ‘hot’ se asnjëherë më parë./Rahovec News/