Agnesa vesh fustanin më të bukur, po shkëlqen me këtë pamje

agnesa-vesh-fustanin-me-te-bukur,-po-shkelqen-me-kete-pamje

Agnesa Vuthaj është modelja më e njohur kosovare.

Ajo është tash e disa vite një prej më të pëlqyerave nga publiku, shkruan Rahovec News.

Agnesën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo është shfaqur e veshur me një fustan vjollce dhe po duket tejet bukur./Rahovec News/