Home Lajmet Lajmet nga Bota Afrohet për të parë fundin e shkëmbit, vajza tërhiqet me shpejtësi nga prindërit e saj

Afrohet për të parë fundin e shkëmbit, vajza tërhiqet me shpejtësi nga prindërit e saj

0
Afrohet për të parë fundin e shkëmbit, vajza tërhiqet me shpejtësi nga prindërit e saj

Fotografitë tregojnë momentin e frikshëm të një vajze të vogël, e cila u tërhoq prapa nga një skaj shkëmbi, pasi u nxitua për të parë nga afër.

Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, ajo po shëtiste me familjen e saj, përgjatë shkëmbinjëve prej 121 metrave lartësi, vendi i cili gjendet në Birling Gap afër Eastbourne të Anglisë.

Siç shihet në pamjet e mëposhtme ajo tërhiqet shpejt nga prindërit, ndërsa era fryente në po ato momente.

A young girl is pulled away from the edge of cliffs in Birling Gap, East Sussex

Raportohet se turistët janë paralajmëruar në lidhje me rreziqet e vendndodhjes, si dhe erërave të forta që shkaktohen në këtë zonë.

Birling Gap cliffs reach up to 400ft

The post Afrohet për të parë fundin e shkëmbit, vajza tërhiqet me shpejtësi nga prindërit e saj appeared first on Rahovecnews.net.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

error: Ku po shkon !!