Veseli uron Fitër Bajramin bashkë me prindërit dhe familjen e tij

veseli-uron-fiter-bajramin-bashke-me-prinderit-dhe-familjen-e-tij

Lideri i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka postuar sonte një fotografi në faqen e tij në Facebook bashkë me prindërit, bashkëshorten e tij, Violeta dhe katër fëmijët e tij.

“Uroj që edhe ju jeni duke e kaluar festën e Bajramit të Madh në ngrohtësinë e familjes suaj. Urimet më të përzemërta nga familja Veseli!”, ka shkruar Veseli.