Home Lajmet Nuk ka të ndalet ekipi në teren punimet edhe mes natën

Nuk ka të ndalet ekipi në teren punimet edhe mes natën

0
Nuk ka të ndalet ekipi  në teren punimet edhe mes natën

Drejtorin e Shërbimeve Publike Përparim Krasniqin, aktualisht gjendemi në Marmull të Gjakovës, për të parë nga afër punimet për sanimin e defektit në gypin e ujit të pijshëm.

Falënderoj ekipet e KRU “GJAKOVA”, të cilët po e kryejnë një punë të madhe dhe tashmë janë në përfundim e sipër të sanimit të plotë të defektit.

Besoj se, rreth orës 3:00 të mëngjesit të sotëm do të kemi ujë të pijshëm!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

error: Ku po shkon !!