Marina vishet sërish në ‘vello’, lë pa fjalë me pamjen

marina-vishet-serish-ne-‘vello’,-le-pa-fjale-me-pamjen

Marina Vjollca është padyshim një prej moderatoreve më të pëlqyera dhe të komentuara shqiptare.

Ajo është shumë e pëlqyer sidomos me paraqitjet e saj përherë tërheqëse, përcjell Rahovec News.

Marinën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka postuar disa imazhe ku shfaqet e veshur me një fustan që ngjason me vello.

E me këtë pamje Marina duket se i ka lënë pa fjalë ndjekësit./Rahovec News/