Genta me ndryshim të madh në pamje, shikoni si po duket me look-un e ri

genta-me-ndryshim-te-madh-ne-pamje,-shikoni-si-po-duket-me-look-un-e-ri

Genta Ismaili është ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Përveç muzikës, Genta është shumë e përfolur sidomos për jetën private, përcjell Rahovec News.

Gentën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo përmes një fotografie ka treguar se ka prerë dhe ngjyrosur flokët.

E më këtë pamje, Genta po duket krejt ndryshe./Rahovec News/