Dafina Zeqiri nuk njihet me këtë stil flokësh

dafina-zeqiri-nuk-njihet-me-kete-stil-flokesh

Dafina Zeqiri befason çdo ditë, nuk njihet me këtë stil flokësh.

Dafina vazhdon të eksperimentojë me dukjen.

Dafina Zeqiri është shumë aktive këto ditë në rrjete sociale, ku sjell imazhe nga setet forografike që po i realizon, shkruan lajmi net.

Gjatë kësaj kohe, ajo është pare me stile të ndryshme të flokëve, me secilin prej tyre dukej atraktive.

Mëngjesin e sotëm, këngëtarja e nisi me një fotografi para pasqyrës, edhe këtë here flokët i ka më ndryshe dhe mezi njihet.

Ajo ishte veshur në reçipeta, teksa tregoi belin e sheshtë dhe të formësuar nga kujdesi që ia kushton në palestër.

Kujtojmë se “A je pendu” mban titullin kënga e fundit e Dafinës, kurse është në përgatitje të një albumi të ri.