Mimoza Shkodra ‘braktisë’ muzikën, ja me çka po merret tani!

mimoza-shkodra-‘braktise’-muziken,-ja-me-cka-po-merret-tani!

Mimoza Shkodra po vazhdon të jetë një këngëtare tejet e dashur për publikun shqiptar.

Që nga fillimi ajo u bë e preferuara e publikut, përcjell Rahovec News.

Mimoza krahas karrierës së saj muzikore është shumë e përfolur edhe për jetën private e sidomos për paraqitjet e saj plot stil.

E në kohë pandemie ajo ka ‘braktisur’ muzikën, duke ju përkushtuar natyrës.

Ajo se fundmi vazhdimisht poston foto dhe video nga ecjet në natyrë.

Duket se pandemia ka ndikuar që Mimoza Shkodra ta eksploroj natyrën e Zvicrës. /Rahovec News/