Breshër e shi i madh jashtë, por shikoni ҫfarë bëri Leonora Jakupi në ato momente

bresher-e-shi-i-madh-jashte,-por-shikoni-ҫfare-beri-leonora-jakupi-ne-ato-momente

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan Rahovec News.

Si të gjithë qytetarët e Kosovës, edhe Leonora është izoluar në shtëpi për shkak të përhapjes së koronavirusit.

E sonte ajo nga brenda ka publikuar një pamje ku shihet se jashtë po bie shi e breshër.

Duket se kjo pamje i ka pëlqyer shumë këngëtares së njohur kosovare./Rahovec News/