As ish e dashura e Majkut nuk i shpëton ‘tik-tok-ut’, linjat e saj bombastike do t’i ‘çmendin’ meshkujt

as-ish-e-dashura-e-majkut-nuk-i-shpeton-‘tik-tok-ut’,-linjat-e-saj-bombastike-do-t’i-‘cmendin’-meshkujt

Modelja nga Prishtina, Majlinda Zeka po vazhdon të jetë një emër tejet i përfolur në publik.

U bë e njohur fillimisht si e dashur e reperit të mirënjohur, Majkut, me të cilin ka edhe një djalë shkruan Rahovec News.

Majlinda është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë shumë tërheqëse.

As ajo nuk i ka shpërtuar ‘Tik-Tok-ut’. E veshur me fustna të shkurt e provokues, Malinda do t’i ‘çmend’ meshkujt me format e saj trupore. /Rahovec News/