Pas lindjes së djalit, nusja e Milotit na prezanton me dhuratën e parë që mori

pas-lindjes-se-djalit,-nusja-e-milotit-na-prezanton-me-dhuraten-e-pare-qe-mori

Lojtari shumë i njohur kosovar, Milot Rashica u bë baba për herë të parë sot.

Ai dhe Belkizi u bënë prindër të një djali, shkruan Rahovec News.

Të dy lajmin e dhanë përmes llogarive të tyre personale në rrjetet sociale.

Belkizi ka vazhduar të jetë aktive, ku publikojë një tortë si dhuratën e parë për lindjen e djalit./Rahovec News/