Ja si dukej Sara para se të bëhej e dashura e Ledrit

ja-si-dukej-sara-para-se-te-behej-e-dashura-e-ledrit

Kështu dukej Sara para se të bëhej e dashura e Ledrit.

Është publikuar foto e vjetër e Sarës.

Ledri Vula dhe Sara Hoxha e kanë zyrtarizuar tashmë lidhjen e tyre, shkruan lajmi net.

Duke qenë kështu vëmendja përveç te Ledri tani shkon edhe te Sara. Ajo ndiqet nga një numër i madh i njerëzve në Instagram.

Sara shpesh publikon foto të ndryshme nga përditshmëria e para pak minutash e ka ndarë me ndjekësit një foto nga e kaluara.

Këtë e bëri duke e uruar për ditëlindje një person të saj të zemrës.