Mozziku befasohet, pranon një dhuratë shumë të veҫantë

mozziku-befasohet,-pranon-nje-dhurate-shume-te-veҫante

Loredana Zefi është reperja e njohur kosovare, e cila po bën ‘bujë’ me këngët e saj.

Ajo u bë shumë e pëlqyer dhe e komentuar sidomos pas lidhjes me këngëtarin e mirënjohur, Mozzik, shkruan Rahovec News.

Pas ndarjes, që të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sonte ai ka publikuar një pamje, ku tregoi se iu bë befasi një tortë me emrin 2 euro gang.

E duket se kjo befasi i ka pëlqyer mjaftë shumë reperit të njohur kosovar./Rahovec News/