Mësohet emri i foshnjës së Milot Rashicës

mesohet-emri-i-foshnjes-se-milot-rashices

Milot Rashica u bë baba për herë të parë sot.

Ai dhe Belkizi u bënë prindër të një djali, shkruan Rahovec News.

Të dy lajmin e dhanë përmes rrjeteve sociale.

Përmes një postimi Belkizi ka treguar se emri i djalit është Tian./Rahovec News/