Karantina e ka bërë akoma më të bukur, Xhensila ‘mahnit’ me pamjen e fundit

karantina-e-ka-bere-akoma-me-te-bukur,-xhensila-‘mahnit’-me-pamjen-e-fundit

Xhensila Myrtezaj është një këngëtare tejet e pëlqyer nga publiku.

Ajo dhe burri i saj, aktori Bes Kallaku janë një prej çifteve më të dashura për publikun, shkruan Rahovec News.

Të dy janë shumë aktivë në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në fotografinë e fundit pa grim, ajo po duket tejet e bukur./Rahovec News/