Kunata e Leartës vishet me fustan të gjatë me ‘xixa’, po duket si ‘loҫkë’ e vërtetë

kunata-e-leartes-vishet-me-fustan-te-gjate-me-‘xixa’,-po-duket-si-‘loҫke’-e-vertete

Neca Tërnava është një emër tani shumë i njohur për publikun.

U bë e njohur si kunata e Learta Jakupit mirëpo paraqitjet e saj përherë plot stil e bënë edhe më të njohur, shkruan Rahovec News.

Necën e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Në foton e fundit ajo është shfaqur e veshur me fustan të gjatë dhe po duket tejet bukur./Rahovec News/