Home Showbiz Emocionohet Afrona, kështu e uron nënën për ditëlindje

Emocionohet Afrona, kështu e uron nënën për ditëlindje

0
Emocionohet Afrona, kështu e uron nënën për ditëlindje

Afrona Dika është tani një emër tejet e njohur për publikun.

Bashkëshortja e Bleros është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj gjithmonë në top-formë dhe plot stil, përcjell Rahovec News

Afrona është gjithmonë tejet aktive me postime në rrjete sociale. Ku edhe posedon shumë ndjekës.

Sot, nëna e saj feston ditëlindjen e Afrona ka zgjedhur fjalët më emocionuese për ta uruar./Rahovec News/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

error: Ku po shkon !!