Emocionohet Afrona, kështu e uron nënën për ditëlindje

emocionohet-afrona,-keshtu-e-uron-nenen-per-ditelindje

Afrona Dika është tani një emër tejet e njohur për publikun.

Bashkëshortja e Bleros është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj gjithmonë në top-formë dhe plot stil, përcjell Rahovec News

Afrona është gjithmonë tejet aktive me postime në rrjete sociale. Ku edhe posedon shumë ndjekës.

Sot, nëna e saj feston ditëlindjen e Afrona ka zgjedhur fjalët më emocionuese për ta uruar./Rahovec News/