Pizhamet e Morena Tarakut kushtojnë mbi 3 mijë euro

pizhamet-e-morena-tarakut-kushtojne-mbi-3-mije-euro

“Çmendet” Morena Taraku, blen pizhame mbi 3 mijë euro.

Modelja dhe këngëtarja e njohur nga Peja, Morena Taraku, shquhet për jetën luksoze që bën.

Bukuroshja, e cila në Instagram numëron mbi një milion ndjekës, nuk heziton që të publikojë imazhe dhe video të ndryshme.

Së fundmi, ajo ka ndarë një fotografi atraktive e ulur mbi divan në shtëpinë e saj luksoze, gjersa shfaqet e veshur me një palë pizhame të markës ‘Louis Vuitton’.

Këto pizhame të bukuroshes shqiptare kushtojnë hiç më pak se 2790 euro, sipas faqes “What They Wearin”.

Triko ka vlerën e 1470 eurove ndërsa të poshtmet kushtojnë 1320 euro që në total kap shifrën e afro 3000 eurove.

Në anën tjetër, Morena po e shijon tejet shumë këtë periudhë pandemie në shtëpinë e saj në Turqi.