Marina ekspozon trupin me këtë fustan të ngushtë, kaq tërheqëse po duket

marina-ekspozon-trupin-me-kete-fustan-te-ngushte,-kaq-terheqese-po-duket

Marina Vjollca është moderatorja e mirënjohur dhe tejet e pëlqyer shqiptare

Ajo është shumë e pëlqyer sidomos me paraqitjet e saj përherë tërheqëse, përcjell Rahovec News.

Marinën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur në një fustan të shkurtë e të ngushtë, e me veshje Marina po duket tejet tërheqëse./Rahovec News/