Pa çadër dhe pa shezlong? Plazhi këtë vit do të jetë më ‘i lirë’

pa-cader-dhe-pa-shezlong?-plazhi-kete-vit-do-te-jete-me-‘i-lire’

Plazhin, shumica e shqiptarëve që do të shkojnë në det, do ta bëjnë si dikur me çadër me vete”. Kështu tha Kryeministri Edi Rama, duke dhënë disa detaje në lidhje me mënyrën sesi do të kryhet turizmi në këto kohë të Coronavirusit. I ftuar në “Opinion”, Rama u shpreh se nuk do të ketë më plazh ku duhet të paguash një çadër e shezlong për të shijuar bregdetin. Kreu i qeverisë shtoi se…

Source