Nuk punojnë frizerkat, në këtë gjendje ka përfunduar Afërdita Dreshaj

nuk-punojne-frizerkat,-ne-kete-gjendje-ka-perfunduar-aferdita-dreshaj

Afërdita Dreshaj është ndër këngëtaret dhe modelet më të njohura.

Ajo njihet si një vajzë shumë e bukur dhe atraktive, shkruan Rahovec News.

Afërdita është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

E në kohë pandemie, Afrona nuk po ka mundësi që të shkon për tu rregulluar të frizerka.

Ajo në postimin e fundit është shfaqur me flokë të të parregulluara.

Edhe kështu ajo po duket në formë t re. /Rahovec News/