Ministri Mustafa pranë fermerëve në Rahovec, premton mbështetje për ta

ministri-mustafa-prane-fermereve-ne-rahovec,-premton-mbeshtetje-per-ta

Ministri i MBPZhR-së, Besian Mustafa i shoqëruar nga Kryetari i Komunës së Rahovecit, Smajl Latifi u ka bërë vizitë sot vreshtarëve, blegtorëve dhe kultivuesve të perimeve e fidanëve në këtë komunë, ku ka parë nga afër punën e tyre dhe është informuar me sfidat që po përballen këta prodhues gjatë kësaj kohe.

Source