Formacionet zyrtare: Dortmund – Schalke

formacionet-zyrtare:-dortmund-–-schalke

Rikthimi i Bundesligës vjen me derbin e madh të Ruhrit, ku Borussia Dortmund në ‘Signal Iduna Park’ takohet me Schalken.

Ndeshja mes Dortmundit dhe Schalkes luhet prej orës 15:30 pa praninë e tifozëve.

Formacionet zyrtare:

Dortmund:

Schalke:

The post Formacionet zyrtare: Dortmund – Schalke appeared first on RahovesNews.