Anita me urim emocionues për ditëlinjden e vajzës, po duken si motra në këtë imazh

anita-me-urim-emocionues-per-ditelinjden-e-vajzes,-po-duken-si-motra-ne-kete-imazh

Anita Muҫaj është gazetarja e njohur kosovare.

Përveç me profesionin e saj, Anita u bë e njohur si gruaja e politikanit dhe kryeministrit aktuar, Ramush Haradinajt, shkruan Rahovec News.

Anita është edhe një nënë tejet e përkushtuar e tre fëmijëve.

Së fundi, vajza e saj, Hana ka festuar ditëlindjen, e Anita e ka uruar me fjalët emocionuese.

E në imazhin e publikuar, nënë e bijë po duken si motra./Rahovec News/