Zeshkane dhe shumë tërheqëse, njihni me ‘Kadrijan’ në jetën reale

zeshkane-dhe-shume-terheqese,-njihni-me-‘kadrijan’-ne-jeten-reale

Është ndër aktoret me të dashura për publikun.

Në ekranin e televizioneve nacionale në vendin tonë është duke u transmetuar seriali turk “Emri im është engjëll”, serial ky i cili ka marrë vëmendje të madhe jo vetëm në Turqi por, edhe vendet tjera.

Shikuesit e serialit janë ata të cilët po e presin se si do të zhvillohet ngjarja tuje, shkruan rtv21.

Në mesin e aktorëve që marrin pjesë në këtë serial është edhe Hande Kaptan në rolin e “Kadrijes”.

Në serail aktorja kritikohet mjaft shume pasi që është kureshtare për punët e të tjerëve, por kush është ajo jashtë këtij roli.

Hande Kaptan është 35 vjeçare, ajo ka lindur në Ankara aty ku edhe e ka përfunduar shkollimin. Hande ka luajtur në shumë seriale dhe filma si dhe ka marrë pjesë në disa shfaqje teatrale.

Por me rolin e fundit në serialin “Emri im është engjëll” arriti që të fitoj famë më të madhe.

Më poshtë mund t’i shihni disa fotografi të aktores në përditshmëri që duket se e ka një stil krejt ndryshe nga ai që e shihni në serial.