Lulja ende në spital, Lirimi publikon një foto të rrallë të saj

lulja-ende-ne-spital,-lirimi-publikon-nje-foto-te-rralle-te-saj

Lirimi dhe Lulja janë ҫifti më i njohur shqiptar në Instagram.

Ata kanë shumë ndjekës, nga të cilët kanë pasur shumë fjalë të mira, por edhe kritika, shkruan Rahovec News.

Por, së fundmi ata po kalojnë momente shumë të vështira, Lulja po përballet me një sëmundje.

Lulja nuk ishte në gjendje të mirë shëndetësore dhe ka disa ditë që ka shkuar në spital.

Sonte Lirimi ka publikuar në Instagram një foto të rrallë dhe të bukur të Lules./Rahovec News/