“Gati për aksion”- Çfarë po paralajmëron deputeti i LDK-së?!

“gati-per-aksion”-cfare-po-paralajmeron-deputeti-i-ldk-se?!

“Gati për aksion GPLDK” shkruan Gashi në mbishrkimin e fotografisë por pa saktësuar se për çfarë bëhet fjalë.

Kujtojmë se me pezullimin e dekretit të Presidentit Thaçi nga Gjykata Kushteuese në lidhje me mandatimin si Kryeministër të Avdullah Hotit, nga kjo parti janë shprehur se do të respektojnë vendimet e saj dhe do të presin se çfarë do të vendosë kjo Gjykatë me 29 maj. /Rahovecnews.net/

Postimi i plotë: